Festiwal lamp wiszących - żyrandole z kryształkami

Żyrandol kiedyś wieszano go w centralnym miejscu w pokoju, na suficie z okrągłym obramowaniem sztukateryjnym. Tak wyróżniony królował rozsiewając wokół blask. Żyrandol z kryształkami, bo o nim mowa. Dzisiaj możemy go wieszać zarówno w domu jednorodzinnym jak i w bloku. Zapraszamy go do salonu, ale też do kuchni, łazienki czy nawet przedpokoju. Żyrandol kryształowy nadal jest niezastąpiony, jeśli chodzi o dodanie wnętrzu splendoru, nawet gdy kryształy są akrylowe.  Współcześnie żyrandole są umiejscawiane według funkcji, oświetlają to miejsce w domu, gdzie coś się dzieje - jadamy posiłki, przyjmujemy gości, odpoczywamy. Dzisiejsi projektanci tradycyjne żyrandole przyozdobili jedynie dla okrasy kilkoma kryształami. Efekt jest świetny!

 

NASZA RADA: aby utrzymać czystość żyrandola z kryształami raz w tygodniu omiataj go miotełką. Przed myciem natomiast rozłóż pod nim folię i spryskaj obficie jedynie kryształy płynem do szyb. Kryształy poleruj i wycieraj do sucha najlepiej bawełnianymi rękawiczkami.

 żyrandol z kryształami nad stołem

 

świecznikowy żyrandol z kryształami FRESKO - zobacz produkt w sklepie

 

żyrandol nad stołem z kryształami 

żyrandol z abażurami i z kryształami PROWANSJA - zobacz produkt w sklepie

 

Jednak lampy kryształowe to nie tylko klasyka, dzisiaj producenci oświetlenia ozdabiają tymi szklanymi kamieniami również nowoczesne lampy. Takim przykładem jest poniższy model, gdzie klasyka ściera się z nowoczesnością, efekt jest oszałamiający.

nowoczesna lampa z kryształami w salonie

lampa nowoczesna z kryształami ALKE - zobacz produkt w sklepie

Klienci szczególną miłością darzą plafony ociekające girlandami kryształów. Nowoczesne wersje tych lamp są dodatkowo uwspółcześnione podświetleniami ledowymi, które dają nastrojowe na przykład niebieskie światło.

kryształowy plafon z podświetleniem led

plafon z kryształami KRYSTEL - zobacz produkt w sklepie

 

POLECAMY RÓWNIEŻ

Żyrandole kryształowe - zrób sobie pałac

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl